Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

В Технополис е 1999 лв., но свършиха :).

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не каза какво е ДЖАЗГИЯ и има ли то почва у нас? Драскотина ... или нещо друго. У наше село тая дума не я знаем :scratch:

Severus: Взел си белия, време е за среща отново - този път с 5-ца ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.......

Severus: Взел си белия, време е за среща отново - този път с 5-ца ;)

Ами да слага чика Гоце тигана... :)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ DreamcatcheR

Аз работя при такива условия, че целия телефон ми е надран, но на камерата никога не съм имал драскотини. А дали ще имаш резка на снимката " какво ти пречи след като става въпрос за телефон?"

Има лека разлика. В единия случай проблемът е върху всички снимки. В другия - само при определени обстоятелства, при които така или иначе малко пъти ще ти се наложи да снимаш.

slaf, така като я гледам тая точица на снимка не ми се вижда нищо особено, но предполагам е дразнещо като ще го гледаш тоя телефон всеки ден в продължение на поне година.. А и вероятно ще се появят още "точици". :)

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре ве, като имате телефон за 2 бона, не ви ли се иска да изтрае повече от първото изпускане на чакъл/плочки/тротоар? Слагайте им кейсове или поне бъмпери, майната му на фасона на телефона, тва е сериозна цифра пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки сам си преценява. А, хубаво ли е да загрозиш нещо, за което си дал толкова пари?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво толкова умувате, радвам се, че телефоните на повечето идват без никакви следи по панела, но също така ви казвам, че видях с очите си как телефон за 1999 лв. беше със доста забележима драскотина отзад !

P.S. Благодаря на всички които споделят информация относно телефона от първа ръка, но ми писна от дървени философи ! :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е удобно да не ползваш определения?! И аз мога да напиша доста неща, които са ми писнали, но не го правя, нали?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Техномаркет Младост - уж наличен на брошура, но лъжа. Нямат наличен. А на въпроса ми за разликите отговора беше: Малко по-дълъг и по-хубава камера МАЙ!!! Тим Кук говори 10-15 минути за да представи подобренията, а младежа в магазина кратко и ясно: По дълъг .... :tooth: :tooth: :tooth:

След това отидох до Технополис Младост и имаха една бройка наличен бял ( последен според продавача ), но като ми даде да го подържа първите ми впечатления бяха колко по-лек е. Направо свръх лек в сравнение с 4-ката. По-големия екран разбира се и невероятна бързина на отваряне на наличните програми и приложения. Впечатление ми направи, че задния панел беше гладък а не беше както на снимките оребрен. Да не би вече да са взели мерки и заради всички драскотини задния панел да е подменен с нов вид без оребряване?

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Гога не си прав тук, на продавача-консултант това му е работата да знае кое е ново за да ти го продаде, модели опции всичко.... Аз свестен продавач в Техношитовете не съм видял (напротив мега неадекватни са) и за това сме свикнали така. Може да продава и 387473877843 неща, но това си му влиза в длъжностната характеристика.

Редактирано от profusion
  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Половината от тия който са купили подобен телефон последната седмица на цена над 2000 лв или подобна, вярвай ми имали са нужда от консултация. Повечето са чули че това е хита и са ришили, че трябва да са МОДЕРНИ ( и най-малко са питали, а как се набират телефони ??? )... или пък приятелката им е казала: "Мило искам новия iPhone, защото на Цуцка вече и го взеха, а аз изоставам с най-хубавите неща."

И аз съм на мнение, че трябва да са наясно поне с основното което предлага определен продукт, особено като са от сектора Мобилни телефони както се изразиха в магазина. А продукт който е на половината първа страница в актуалана брошура на магазина, най-малко трябва от чист интерес да са се запознали за какво става въпрос. Но това е мое мнение по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че някой който дава 2000 за телефон ще знае какво купува - факт който не оправдава неадекватността на предполагаемия консултант :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя дека му е оребряването, на алуминия нещо ли ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 5S какво да му сменят на външния вид. Според мен шанса да има 5S вместо 6 е доста голям, съответно няма да има нов външен дизайн.

За оребряването на задния панел, явно някой снимки са ме подвели. Изглеждаше все едно по-светлата част на задния панел под камерата е оребрена. Моя грешка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох...

Направо размазахте и тази тема.

Вместо имащите го вече да пишат предимно и да разкажат впечатления, какви ли не глупости се изръсиха...

Вече и 5S подкарахте даже!!!

Уникални сте, честно.

пп. Добре, че е адаша да постне снимка и да каже туй-онуй.

Чудя се наистина ли никой във форума не ползва вече от седмица-две апарата, за да каже как е батерия, как се държи при натоварване и всичко останало, което му е направило впечатление?!?!

Егоизъм или мързел е това?

  • Харесвам 9
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, Не съм по ревютата, но провокиран от предните коментари ще напиша няколко реда.

Телефона, както вече знаете е по-дълъг и "доста" по-лек (такова е усещането). Все още е удобен за ползване с една ръка (моята не е голяма). Батерията в началото трудно изкарваше 1 ден, но този уикенд кара вече 2 дни и е още на 30%. През почивните дни говоря доста по-малко, което вероятно е една от причините. Външния вид е страхотен, спира дъха и всички признават това като го видят. Нямам нищо против догодина 5S да има същия вид. Покритието е здраво и красиво, проблема с надраскването е преекспониран и то доста. Бързината сравнена с 4S я има. Камерата снима толкова бързо, колкото бързо можете да натиснете бутона, (тук бързината се усеща най-много) иначе е удоволствие да се разходиш из менюто, което отваря и затваря приложенията мигновенно.

Новата букса е супер удобна и няма значение на коя страна включваш кабела. Слушалките са ми удобни и не ми падат от ушите (за разлика от старите) и звука е малко по-добър, или поне така ми се струва. Ще трябва да се купува преходник от старата към нова букса ( лайтинг конектора ) заради някой закупени вече уреди.

Ако някой има въпроси, ще се радвам да отговоря.

  • Харесвам 12
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!

Аз доволен от прочетеното.

Мейли ползваш ли на апарата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, @me.com и @gmail.com. Първия със станартното приложение, а втория с gmail от стора заради пуша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...