Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Нито един път "Но Сървиз" с 5-цата за 3-та седмица, но съм с ментел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш причината, адаш. Както при глобул, така е и при свиваком(макар и по-рядко и не навсякъде).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off: От два дни и аз имам проблем със загуба на сигнал и Вива. С 4S съм, но преди не беше ставало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно бързо ревю. Ползвам телефона вече почти месец, нямам никакви оплаквания. Никакви загуби на сигнал; лилави, сини, розови и други отенъци не съм забелязал в снимките; няма никакви драскотини по задния панел (а по принцип не съм от най-грижовните стопани). Като свикнах с по-големия дисплей, на 4-ката ми се струва като мини версия. От гледна точка на бързината няма какво да говорим - може би най-бързият смартфон на пазара. Програмите зареждат бързо, няма никакъв лаг каквото и да правиш. Единствения негатив, поне за мен, е издръжливостта на батерията. Ако можеше да държи поне два дни при яко ръчкане щеше да е супер. Но, да не бъдем максималисти... Ако трябва да обобщя в три думи, както би казал великия Джобс - It just works.

  • Харесвам 11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно е добре, че докато пуснат нашите оператори iPhone 5 ще са по нова партида на производство, и може да няма драскотини. Чета в macrumors.com, че повечето които са произведени след седмица 40 са без забележки, но да видим.

Появи се и съобщение от Globul - Очаквайте iPhone5 на 2 ноември.

Редактирано от iViktor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и аз го получих на мейла. Ся чакам де :tooth:

Най-сладкото е, че двата мейла от Мтел и от Глобул са един под друг в листата ми с разлика от 1 минута :thinking:

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и първият ми красавец...

302syna.jpg

2qisf7t.jpg

Не го пожелавам на никого. Човека ще изгори с 200€ сега, ако не и с повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е дали ще се намери резервен дисплей.

А как е успял да го потроши така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Паднал му е от джоба сигурно...

Резервни дисплеи има, ама са цифра. На мен ми идват на 120€.

Телефончето му е като ново вече (улющванията може да минат и за фабричен дефект :tooth: ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

120 не е зле бре, помниш ли първите ретини колко вървяха?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2123215287219011961351325102JV1YvpZ9YWr3ZmSlWX0e.JPG

От снощи. По повод предния ми пост, по отношение издръжливостта на батерията. Сега, като че ли държи повече.

Редактирано от tommy
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето батерията , как се държи след първото и второто зареждане . Телефона , първите няколко дни се ползва много по-интензивно , отколкото след това.

post-3308-0-70658100-1351362780_thumb.pnpost-3308-0-14785500-1351362792_thumb.pn

..... а ето и една нощнa снимкa от iPhone 5 :

post-3308-0-30573700-1351363426_thumb.jp

Редактирано от hrelas
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с iPhone 5 може ли да каже как се справя телефона с Wi-Fi Sync? Доближава ли се скороста като с кабел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл явно доста са повлияли на хората с това маркиране на 5-цата за Ulta Fast Wireless...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писмото на М-тел от днес, във връзка с интереса към iPhone 5:

reg-form-banner-head-iphone5-party.jpg

Уважаеми г-н/г-жо,

Благодарим Ви за проявения интерес към iPhone 5. Мтел започва продажбите на дългоочаквания смартфон в България от петък, 2 ноември 2012 година. Стартът на продажбите ще бъде отбелязан с ексклузивно iPhone 5 парти, на което имате шанс да присъствате и да спечелите атрактивни награди. Ако искате да спечелите двойна покана за нашето парти – кликнете тук.

Цената на 16-гигабайтовата версия на смартфона е 29,90 лева на месец с Мтел Моби XXL с включени безплатни 4000 минути за разговори към всички национални мрежи. Налични са и допълнителни дейта пакети с цени, стартиращи от 6,90 лева. Мтел предлата iPhone 5 и със специално създадени тарифни планове Mtel iPhone. Плановете са четири и включват както минути за разговори към всички мрежи, така и мобилен интернет.

iPhone 5 e най-тънкият и най-лекият iPhone правен някога. Телефонът разполага с 4-инчов Retina дисплей и нов Apple A6 процесор, който гарантира невероятно бързата работа на устройството. Новият iPhone използва бърза безжична технология, а животът на батерията е още по-дълъг. iPhone 5 идва с последната версия на операционната система iOS 6, която предлага повече от 200 новости, сред които обновена Facebook интеграция и Passbook приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... сред които обновена Facebook интеграция и Passbook приложение.
:tooth:

Все смислени и полезни неща... Да не говорим за:

повече от 200 новости

Това "more than 200 new features" се превръща в нещо като даденост при всяка новинка от Apple :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо изключително долнопробно в цялата кампания на Мтел за iphone 5. Първо пускат една реклама за заявка на наносим карти, хората се записаха тачм, разбира се нищо не последва. След това сложиха за нколко дни едно банерче, пак за записване, за "ексклузивна информация". Каква информация за продукт, който е представен преди повече от месец, може да е "ексклузивна" така и не разбрахме, тъй като по-малко от три дни банерчето бе свалено и сега на сайта им няма информация кога ще бъде предлаган телефона. Последната глупост, която измъдри невероятно кадърния екип на Мобилтел е горното събщение, за нещо, което е наречено "парти", хората за трети пъти се подканят да си пишат имената за нещо, кеото не се знае нито къде ще е, нито кога точно, нито каква ще е идеята. Да не говорим, че до ден днешен, три дни до 02.11, няма точни цени на продукта, а в официалните съобщения се шикалкави, дават се само някакви маловажни детайли.

За капак служителите им по магазините си нямат хал хабер за каквото и да било от изброените работи, не знаят кога ще получат телефона, дори се стигна до ситуацията да ми се казва, че по-добре да си го поръчам онлайн, защото в петък не се знаело кога ще дойде пратката от спиди и дали ще има iphone 5 вътре.

комбинирани, тези факти показват, че Мобилтел нямат никаква представа как се прави подобен ивент и според мен пускането на новия айфон в петък ще е epic fail.

  • Харесвам 7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се извинявам, че прекъсвам интелектуалния разговор, но за Мтел и Глобул си има отделни теми.

Защо тук трябва да се дискутира плиткоумието на операторите ни, вместо по същество да стои темата за ориентир на тези, които искат да прочетат нещо смислено за iPhone 5?!?!

  • Харесвам 7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как бре, на мен ми се обадиха за наното и най-учтиво ме поканиха да си го взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е ли за това, дали си заслужава iPhone 5?

Питам, защото ми беше затрит off-topic-a от сутринта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че в тая държава всеки си прави каквото си иска, вместо да се радвате, че по един или друг начин телефона ще го има в България, вие сте тръгнали да се оплаквате от работата на операторите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И, к'во общо има "правенето на кой каквото си иска" с "имането" на телефона в България?! За "радването" да не говорим :tooth:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Голема радост"...плановете са им направо през панталона, сух :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ее да.И аз съм напълно Несъгласен с това-радвайте се че го има.Ако така ни е настроена психиката ще ни тъпчат още бая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...