Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Аз съм доволен от батерията, при еднакво ползване петицата изкарва повече от 4-ката, при мен. Има теми за батерията прегледай ги, както по- горе са писали явно има някакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа нещо лесно се получават драскотини по 5-цата. Моят вече има 2 драскотини на стъклото от обицата ми. На 4-ката след 2 години ползване проблем нямаше.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи като изключим че трябва да го гледаме като писано яйце и още 2-3 неща, всичко си му е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жената с обица си надра четворката...

Не знам...много ми харесва телефона, ама с тия драсканици нещо не ме кефи.

Още се чудя дали да взимам :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си се драска ама с тия цени как ни драскат и нас. Наистина да се зачуди човек дали си заслужава.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо се отказах и ще чакам 5S ли 6 ще е. :)

4S ми дава всичко, а 1300-400 лева някак не си пасват със 6-7 месеца.

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове незнам какво ги правите тези телефони...

Аз го ползвам вече два месеца и е като нов. Държа го в джоб без стотинки естествено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо се отказах и ще чакам 5S ли 6 ще е. :)

4S ми дава всичко, а 1300-400 лева някак не си пасват със 6-7 месеца.

+1... Кисело ми е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам познат който ползва 4-ка вече година и половина без никакви предпазни средства по телефона и същия му е като нов. Питах го как е успял така да го опази и каза ,че просто винаги в джоба който му е телефона друго на слага. Така , че хора всякакви ,аз също се опитвам да си пазя телефоните , защото не обичам разни фолиа , бъмпери и калъфи , но това не значи , че успявам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо се отказах и ще чакам 5S ли 6 ще е. :)

4S ми дава всичко, а 1300-400 лева някак не си пасват със 6-7 месеца.

Споделям напълно мнението ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ее не, това е вече края, чашата на търпението ми преля! Целият ляв ъгъл в долната част се олющи при положение, че съм държал телефона в празен джоб. Сега мисля да пиша на Apple, това е недопустимо за телефон на няма и 20 дни!

3epy2u4y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда неправилно разбран - аз засега също оставам с четворката. Проблема е, че и следващия ще излезе чак за следващата Коледа, но пък какво - спестявам си едни 1000 лв :) .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех голяма гадост като гледам тази снимка на Людмил. А аз вече си купих предварително Pinli slice кейс и кабел за 5-ца. Като знам сегашния ми кейс, който е същия, как надраска телефона ми сега по стоманената част, и аз започвам сериозно да се разколебавам. А и не мисля, че праблема с тази оксидация е разрешим. Прилича ми на дулата на калашниците едно време в армията - мизерна работа. Все си мисля, че заради този алуминии и това забавяне след време 5-цата ще бъде отчетена като най-големия епъл провал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда зле. Моят е от 29.09 и е в слип кейс www.valenta.eu и няма никакви следи от употреба, ... за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сериозен проблем ще има догодина, когато почнат да се продават употребявани петици

тогава ще има яко вой

всеки ще иска да вземе доста пари на запазена петица

обаче такава няма да има изобщо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам бяла петица, след месец употреба е перфектна ;) Ползвам само предпазно фолио.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също няма проблеми. 20 дни го ползвам и няма никакви следи от употреба. При черният вариянт си личи много, защо им трябваше да го правят с черна линия, поне да бе както тряба направена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се бях засилил към черния след като гледах представянето на телефона, но след хилядите вайкания колко лесно се драска, се спрях на белия вариант. И действително - за момента няма никакви драскотини и проблеми. Сложих му един 1мм тънък кейс - switcheasy nude, прозрачен. Но май скоро ще го махна и с по 1 протектор отпред/отзад ще го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех голяма гадост...

Като знам сегашния ми кейс... как надраска телефона ми сега по стоманената част

Е това ме спира най-сериозно до момента. ДОРИ И В КЕЙС - телефона пак да е с деруги. При старата стоманена 4-ка (4S) при редовно почистване на кейса от попаднали вътре неща положението не е толкова зле. Драскотини могат и да не се появят изобщо. Все пак стоманата си е стомана. Ноооооо... 1400-1500 лв за "нов" телефон, още пари за кейсове и фолия, и накрая да не смея да го пипна... А'ре стига бе... Хм... Знаете ли какво ми идва на ум? Такова "нямане" навсякъде (не само в БГ) не ви ли навява на мисълта, че задържат нови партиди до оправяне на проблема с тая пуста оксидация (и тоя пусти мек алуминий). Както каза един колега: "Аре бе... Ще им се моля да им купя продукта. Като няма - няма. Има и други..."

сериозен проблем ще има догодина, когато почнат да се продават употребявани петици

тогава ще има яко вой

всеки ще иска да вземе доста пари на запазена петица

обаче такава няма да има изобщо

Какво стана с твоята 5-ца? Отказа ли се вече?

Редактирано от Боби Доктора
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз какъвто съм перфекционист и всичко си пазя като очите си и засега 4-ката дето я имам няма и лека драскотина.

Май ще пропусна 5-цата. Не мисля че ще я опазя нея така както 4-ката.

Ако я видя офрана направо ще си умра от яд.

За в бъдеще ако оправят този проблем може и да си взема или ще взема следващия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен интересното е ,че падна и не си личи нищо от случката а от обицата останаха грозни драскотини , добре поне , че се виждат само на загасен телефон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се само едно: като винаги искат техните продукти да са най-най (и успяват, де, нищо не казвам на въпреки) защо в търсене на заместител на стъклото на 4/4S не се спряха на карбон например. Гледах наживо една моторола, не знам там кой модел е, с карбонов гръб - със сигурност няма да има човек на света, който да каже, че не е готино, че е евтина пласмасарка и нещо от този род. За алуминия всичко е ясно, поне да беше като на унибодито на лаптопите им - там и да има някоя драскотина, не стои гадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бял, на 1 месец и половина, засега без забележки по външния вид. Като цяло за мен не си струва чак толкова.

Подарък ми е за чрд, иначе сериозно осъзнавам че ако си го бях купил нямаше да си призная, най-вероятно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...