Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Аз още не съм се отказал. Но ако го взема ще трябва много пазене. Чудя се дали пръстена не може да се изшлайфа така че да си стане алуминиев. Говоря за бял телефон, черен не бих си взел след тези гледки днес. Пишейки за наблюденията си не искам да засегна никой от тези, които вече са си купили 5-цата. По-скоро искам да обърна внимание на тези, които се колебаят. Мисля си, че този дефицит е добре дошъл в случая. Моето мнение е - тези, които са педанти и гледат вещите си по най-добрия начин, да не си и помислят за такава покупка. Но от друга страна човек е така устроен, че свиква да живее и с много ама много по-големи гадости в живота. Та в този смисъл всеки, който много го иска, да скача, едни драскотини ли ще го плашат. Иначе и наполовина по-малък ъпгрейд от този на 4s спрямо 4 да е, пак си струва. Въпрос на пари и на нагласа. В крайна сметка по-добре да имам това, което искам, отколкото да кътам тези пари за дни, в които шанса да имам повече е по-голям от този да имям по-малко ;).

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали някой е обърнал внимание на слушалките на 5 -та? :unsure:

Аз лично харесвам дизайна на тези на предишните два модела. Изключително не са ми удобни други различни модели, макар и по-скъпи. Единствения недостатък, който съм установил е, че след известно време на ползване чуваемостта намалява изключително много, дори си бях помислил, че е някаква повреда в софт -а, но просто взех нови и всичко заспа. ^_^

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е... с времето си се прецакват. Звучат като раздрънкана тенекия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях черен телефон на един месец и изглеждаше перфектен. Носен гол, в джоб на дънки без ключове и монети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес разгледах една петица в глобул и ми направи добро впечатление ,вървеше много плавно,стоеше много добре в ръката и много удобен,освен това е и много лек .картите също ми харесаха особенно в 3d изглед.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягай,но телефон на един месец как трябва да изглежда?Струващ 1300-1400 лв!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, аз колкото повече чета темата, толкова повече за себе си достигам до покупката на 5ца.

След кореспонденция с колеги от тук, а и след моткане по магазините това е решението :)

1. Оставам без 4ката, която ще ми бъде отнета от близката до мен със сигурност до Коледа.

2. Не съм краен някакъв, но какъв ми е избора, следващия айфон, който със сигурност пак ще бъде гледан под лупа. Че то така вечно мога да си чакам, иначе какво - Галакси 3 или Лумия 920, която дори я няма. Вече свикнах с айфона и 2 години не ме е предал, де да можех да кажа същото за една друга ОС.

Преди да си взема четворката като гледах какво пише - за петицата сега си е като детска игра, така де.

3. Изборът е личен и пречупен през доста други фактори.

Аз си го казах и ще пиша отново тук, след покупката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягай,но телефон на един месец как трябва да изглежда?Струващ 1300-1400 лв!

Както би изглеждало Ферари за няколко стотин евро, след месец каране. А именно, от значение е не колко струва и колко време е ползван, а как и с какво внимание. Ако си караш Ферарито нормално или паркираш по тротоарите и минаваш не особенно внимателно през легналите полицаи с повечко газ е абсолютно сигурно, че ще се "излющи" отдоло.

В такъв случай, не си купувайте Ферари! За толкова пари, пък и да се драска....

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягай,но телефон на един месец как трябва да изглежда?Струващ 1300-1400 лв!

Тва към мен ли е?

Не знам как трябва да изглежда 1400 левов телефон.

Констатирам как изглежда. Нищо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам за подобно нещо!

Повярвай ми, истина е :(

За съжаление, разбира се. Вече два чифта сменявам... всичко си е наред и по някое време чуваемостта силно се нарушава, а що касае музиката - качеството също рязко спада. Ще бъда изненадан, ако се окаже, че никой не се е сблъскал с проблема. Мои познати са на същото мнение :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът се нарича ушна кал. Още повече, че ползването на слушалки стимулира отделянето и.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Слушалките си свирят прилично, ниските малко ги няма ми се струва.

Батерията как е при вас, на мен ми се струва, че не издържа толкова колкото на 4/4с... или може би защото го използвам повече.

Имам чувството, че се зарежда по-бързо от предшествениците му.

HD voice ми доставя голямо удоволствие :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди оклоло седмица мой приятел си взе iphone 5 white от глобул. След като беше супер доволен от устройството, вчера е имал неудоволствието да открие досаден проблем. Той се състои в това че при натиск (дори и лек), в горния ляв ъгъл на дисплея същия издава кликащ звук, който създава усет за нестабилна сглобка. Дисплея не се вижда да потъва но е доста неприятно. Ще ходи да го връща и да иска замяна.

Между другото проблема се разисква и в Apple support communities. Явно не е само при него.

Ето и едно видео но при черния модел.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам публично потребителя dedil:

Кое не ти хареса в поста, та цъкаш доклади? Фактът че ушите ти се товарят от слушалките и отделят естествен защитен материал ли? Или си засегнат, щото видиш ли е нещо обидно че ти го казах? Нещо не мога да ви разбера...

Проблемът се нарича ушна кал. Още повече, че ползването на слушалки стимулира отделянето и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитирането на последен пост е спам. Следват санкции!

Искам да споделя, че това, което пишеш е обидно и неподходящо, като съдържание.

Смятам, че е проява на комплексарщина да се опитваш да квалифицираш някого, когото не познаваш или по никакъв начин не е предизвикал подобно отношение.

Факта, че си някакъв "фактор" тук не ти дава подобно право! Убеден съм, че в реалния живот дори не си би помислил за подобно отношение, жалък си!

:Pants:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ми е на отношението, драги? Нещо обидно ли казах лично за теб? Секрецията от ушите е физиологична особенност която споменавам, не е квалификация за някого. Понятието "фактор" също няма нищо общо - изказвам мнение и държа на него. Да те питам, поне 16 год. имаш ли? Защото реакцията ти е точно на обиден пубер, който не прави разлика между физиология и квалификация.

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах това, което мисля. Възрастта ми наистина няма значение, особено в случая. Съдейки по начина на писане аз не бих ти дал и толкова :tooth: Ако поне малко от претенциите ти са реални прочети това, което си написал и погледни от моята гледна точка. Ако се почустваш добре значи има нещо сбъркано. Факта, че се изказваш двусмислено не прави нещата по-различни :(

Намирах мястото за "свободно" от подобен тип отношение, наистина съм разочарован!

ПС Не виждам смисъл от повече спам, няма да коментирам повече изяви на "форумни /........................ / попълнете сами"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В цяла България няма телефони,обаче днес отивам в един офис в Поморие...и хоп няколко бройки:)Жена ми намаза бял,аз още не съм му фен:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май със звука има проблем, не зная и аз точно какво е но мисля, че е от iOS 6.* защото и на таблетна го има проблема и той е с iOS 6, качвам филм примерно в oPlayer пускам го и няма звук, на някой има на други не..

Сега инсталирах puffin web browser и пуснах едно предаване от play.novatv.bg и също няма звук опитах и на таблетна и на телефона, но звук не излиза, някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това какво общо има с петицата? Ако беше погледнал темата за OPlayer, щеше да си наясно;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние защо си имаме звук?!Защото четем и споделяме!Между другото,мислех си,че черния е по-красив...но взех на жена ми бял и определено по-ми харесва вече:)Ако си взимам 5S ще бодна бял май;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...