Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Добре нека да пробва тогава ще говорим.

Казах хард рест с включен в зарядното телефон - обеснил съм как !

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали това написах по горе , че съм влючвала и изключвала слушалките и то доста здраво.

Както и да е мъжа ми си дойде и със сушуара от далеч го насочи към дупката на слушалките ,защото каза ,че най вероятно днес по време на дъжда съм го намокрила по някакъв начин , докато говорих няколко пъти навън и валеше. Звука се появи и надписа се махна. Явно му трябва съвсем малко влага за да направи контакт (поне по неговите думи).

Много не свързано и сигурно с много грешки са ми последните постове ама съм много развалнувана.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да са живи и здрави мъжете , които знаят и могат ! :)

П.П. Добре че се прибра мъжа ти иначе телефона щеше да се разходи до Германия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко несериозно..., но и аз да се похваля с бяла 5-ца от днес :smile:

Честит да ти е и със здраве да си го ползваш.

Видно от постовете на Мимето обаче, 5-цата върви с нова кола, за да не се мокри и да нямаш проблеми с него. :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той жака е отдолу бре...

Как ще се намокри :blink:

Наобратно ли си го държала :D

Не вярвам това да е причината за проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха...като ънкъл Чарли когато държеше двойката наобратно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Чарли пък един път не го държеше като хората ... :tooth: :tooth: :tooth:

Настнина миме жака на 5-цата нали е отдолу ... как така той се е намокрил :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да жака е отдолу , затова и аз се чудя как точно е станало. От друга страна дори при прибирането в чантата да съм го обърнала не вярвам капка да е оцелила дупката. Мъжът ми казва че най вероятно по някакъв начин от влажноста се е образувал кантакт и телефона си е "мислил" , че има вкючени слушалки. Факт е , че след като го поизсуши проблема изчезна. На 4-ката никога не ми се е случвало подобно нещо.

За да съм в темата ,ще кажа , че 5-цата за мен е голямо разочарование. Люпи се (поне черния ) ,докато го държа имам усещането ,че държа самсунг галакси а не айфон. До сега всички модели придаваха усещане за здрав телефон а сега с тоя алумин все едно е скъпа пластмаса. Усещането се допълва може би и от това ,че е доста по лек. Досега при толкова модели се ползваше един кабел а сега нов

Както писах и преди за мен най -хубавото качество на телефона ми е , че ми е подарък.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

watercycle.gif

Изпарението обяснява нещата :tooth: Водната пара се качва нагоре и влиза в жака на слушалките. iPhone 6 трябва да е с жак отстрани :rolleyes:

Редактирано от inutero
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е имало някаква прашинка или друго боклуче в жака и сешоара го е издухал. Другия път пробвай да духнеш силно с уста в дупката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или да всмукнеш. :tooth:

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-цата за мен е голямо разочарование. Люпи се (поне черния ) ,докато го държа имам усещането ,че държа самсунг галакси а не айфон. До сега всички модели придаваха усещане за здрав телефон а сега с тоя алумин все едно е скъпа пластмаса. Усещането се допълва може би и от това ,че е доста по лек. Досега при толкова модели се ползваше един кабел а сега нов

Както писах и преди за мен най -хубавото качество на телефона ми е , че ми е подарък.

Ей много капризи, много нещо бе Миме. Как ти дойде на акъла да го сравняваш със пластмасовите, евтини сапунерки на Самсунг не знам. А с репликата "с тоя алумин все едно е скъпа пластмаса" направо ме заби в земята, със сигурност са използвани евтини и гадни материали в изработката на 5-цата да знаеш ;) А новият кабел има причини да е "нов", но какво ли обяснявам, важното е че телефона ти е подарък и това му е най-доброто "качество". :tooth:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, гадна работа е тоя iPhone5. Направо като от Лъки Бой играчка е. :))))))

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моето дете Лъки Бой не купувам, но в общи линии за играчка за нея става ;)

5561202.jpg

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От три дена се радвам на телефона, и искам да кажа на фона на всички мнения от рода на много е лек като играчка, много малък дисплей ( в сравнение с другите конкурентни модели ), сега що бил с нов кабел и куп други неща които ме бяха отказали да си го купя, че телефона лично за мен е УНИКАЛЕН.Размера е перфектен за мобилен телефон даже все още ми се струва малко голям:) За дизайна няма нужда да казвам, че е нива над другите модели (знам, че има проблеми металния корпус, но пък и чувството което създава е в пъти по-добро от каквато и да е пластмаса)Производителността мисля, че е на много добро ниво дори по-добро от някой модели със 4-ядрен процесор... мога да пиша много, но за мен е невероятен телефон със всичките си недостатъци и въобще не съжалявам, че за пореден път избрах iPhone .

P.S. Бях изписал доста повече редове, но се ограничих да не отегчавам аудиторията :zip:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз мога да се похваля с новия ми iPhone 5. До скоро имах Galaxy S2. Страхотен хардуер, но от софтуерна гледна точка андроида има още хляб да яде, за да настигне iOS. Та, няма какво да обяснявам колко е качествен iPhone 5, има си бол ревюта за него, само ще кажа, че се радвам, че съм отново с iOS и с наистина добър хардуер. Доскоро тествах iPhone 5 и Nexus 7 ( таблета на Google). Абсолютно всяко приложение създадено от същ производител за двете OS, на iPhone 5 работи по-бързо и по-добре. "Маслото" (Jelly Bean) колко и да е добро, все още не работи по-стабилно и по-бързо от iOS 6.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз барабар Петко, от днес с 16ка бяла 5ца

Колега само един съвет ако може да ти дам . Аз съм с бяла 5 ца от близо месец , но съм много разочерован от здравината , иска сериозно пазене особенно по канта . Само да го чукнеш лекичко и оставя белег веднага. Като телефон обаче е перфектен!!! Редактирано от yanko1980
Попълни си профила.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвети приемам, въпреки всеобщото схващане, че българинът акъл не ще :tooth: . Понеже вече имам почти 2 години айфон, този ми е втори, та още за първия дадох едни 75 долара за калъф, а на този още от магазина взех един глъф, а вече съм поръчал един кожен калъф. Просто искам да ми е приятно за очите това дето го ползвам, без да робувам.

ПП : За два дни - джаджата се държи перфектно!

Редактирано от julian72
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и по всичко личи , че и apple са изключително доволни от 5-цата та толкова скоро се подготвят за 5s. Май ще се потвърди правилото ако искате качествен телефон от apple купувайте такъв с S накрая.

Ето няколко бързи примера да не съм голословна. Почвам от 3g ,защото 2 не съм ползвала лично. На 3-ката супер проблеми с Wifi -to , съответно на 3гс оправен проблема. На 4-ката проблем с дисплея , разни жълти екрани и голям проблем с home бутона. На 4с проблемите ги няма. Сега 5-цата ,лилави отенаци при някои снимки , дразка се лесно и това е само засега. Надявам се при 5с да са оправени проблемите. За мен си направих извод - вече си взимам телефони от S серия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ката проблем с дисплея , разни жълти екрани и голям проблем с home бутона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:tooth: Нито един от тези проблеми не съм имал, нито един! Виж шефа ми си взе Sка и има проблеми, което не означава, че серията е смотана.

Не смятам обаче, че е добре да се генерализира. Всъщност това е зле, защото няма как да кажеш, че 100 или 200 млн. бройки от нещо са смотани, щото ти си уцелил дефектна бройка. Това по принцип го казвам де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...