Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Чудя се само едно: като винаги искат техните продукти да са най-най (и успяват, де, нищо не казвам на въпреки) защо в търсене на заместител на стъклото на 4/4S не се спряха на карбон например.

Liquidmetal ми се струва по-удачно, иглата за вадене на SIM картата е от подобен метал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече и аз съм с iPhone 5 супер е заслужава си определено!

Екрана е перфектен всичко е супер!

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай няколко дни и тогава споделяй, първоначалната тръпка не е стабилна основа за обективно мнение, особено на фона на други крайни мнения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако още се чудите дали да си вземете 5-цата - направете го! Телефонът определено си заслужава. Бързината, по-големият дисплей, по-живите цветове, лекотата, дизайнът и всички други леки подобрения носят усещането за коренно различен телефон спрямо 4S-ката. Единственият минус, както казах вече е този въпросен ръб, който се лющи лесно, но пък от друга страна ако не се вгледаш отблизо въобще не може да разбереш, че е олющен. Даже като направих снимка, открих повече драскотини заради светкавицата, от колкото се забелязва с невъоръжено око. И тук искам да ви успокоя, че самата рамка отстрани и отзад не се бели, а само по онова ръбче отзад на корпуса, който сигурно е с дебелина 1-2 микрона. Така, че смело, няма да съжелявате. ;)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, заслужава ли си iphone 5 тези 1400-1500 лв.?Според мен,на този етап-не!С IOS 6,без джейл...за мен това е крачка назад(спрямо 4S 5.1.1)!Пробвал съм го и как работи, стреам към Apple TV 2,никаква разлика!Между другото,направих доста тестове между 4S и iphone 5 преди да стигна до този извод!Лично аз съм малко разочарован,очаквах повече!Незнам дали ще си го купя!Още повече да се записвам към чакащите в офисите на мобилните оператори?!Вие луди ли сте?!

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се мятам евентуално на 5S или 6 (каквото име му дадат), ако оправят мизериите си, този го пропускам. Вчера си купих AppleCare за още годинка и доволно ще си изкарам още толкова с абсолютно безупречно работещия ми 4S...

Хайде да не им налея 1400 лв. за bents, scuffs, dents, marks, bites и още каквото може там да му се появи от допир с въздуха...

Само ще отбележа, че вчера, когато бях в Apple Store за удължаване на гаранцията ми, хвърлих едно око на мострите и с ужас установих, че единствената мостра на iPhone 4 в магазина беше десет пъти по- добре изглеждаща от всички мостри на iPhone 5, които бяха очукани, олющени, окаяни отвсякъде...и то само за два месеца!

Миналата година, когато излезе 4S, мострите бяха като нови и след 6 месеца джуркане по цял ден от кого ли не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за другите, но аз имам телефона вече повече от месец. Никакви забележки, драскотини и олющвания по него. Работи перфектно.

Най впечатляващо е чувството за лекота и ефирност, като го държиш в ръката. Екрана определено също. Цветовете са по-наситени.

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо споменавате 1400-1500 лв, като отключен е 1300 а по опертаторите (които и вие ползвате) е 900-1100.

Аз пък ползвам втори за два месеца и нито той, нито първия имаха споменатите от вас проблеми.

Решението да не си го вземете е ваше и не изтъквайте спекулативни цени и мнения за проблеми които нямат нищо общо с вас.

Всеки си има глава на раменете и може да преценява сам.

п.п. Знам хора, които си купиха по 5 от Техномаркет за по 1900, така че и спекулативните цени няма да спрат хората, които искат да си го купят.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам... С XXL, но какво ли ги слагаме тези планове :)

Sent from my Benefon Sigma Gold using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо споменавате 1400-1500 лв, като отключен е 1300 а по опертаторите (които и вие ползвате) е 900-1100.

Аз пък ползвам втори за два месеца и нито той, нито първия имаха споменатите от вас проблеми.

Решението да не си го вземете е ваше и не изтъквайте спекулативни цени и мнения за проблеми които нямат нищо общо с вас.

Всеки си има глава на раменете и може да преценява сам.

п.п. Знам хора, които си купиха по 5 от Техномаркет за по 1900, така че и спекулативните цени няма да спрат хората, които искат да си го купят.

Всеки си преценя откъде да си го купи и на каква цена!Но въпроса е-заслужава ли си!От 2 часа ги ровя заедно с 4С ....Търся си причина да си го купя,но засега не намирам такава!Естествено,това си е мое мнение!Клипове от тестовете няма да качвам,че доста хора ще се разубедят:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Аз НЕ съжалявам, че си взех.

Нека да видим колко от тези които са си го взели, ще кажат че не си заслужава.

Иначе ясно, причини да не си го вземе някой, винаги може да намери.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А обратното , мислиш ли , че който е дал 1000+ лв. ще каже ,че съжелява. Телефона е хубав , но не чак толкова колкото ми се искаше а в моя случай най-добрата му черта е ,че ми е подарък.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кеф цена няма... :guitarred:

Ей това е. И аз съм на тази максима. Ако искаш вземаш, ако не спестявай за другия, че да може да го вземем от техномаркет още в началото за 2000 :tooth: :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mimeto83, мисля че един доста голям процент от аудиторията на форума ще си признае дали съжалява или не.

Аз съм приятно изненадан от iPhone 5, за мен има голяма разлики от 4, но това е въпрос на вкус и мнение, определено iPhone 5 ми допада повече и не съжалявам за покупката му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 4-ка на 5-ца никой не спори, че разликата ще е голяма. Въпросът идва, когато се преминава от 4S към 5-ца...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя не е добре!

Ще дам 1,5к пари, за да си платя "удоволствието" да съм бета тестер на Епъл докато си оправят недогъзиците? Не, мерси! Втора грешка след четворката няма да направя. 2G - единствен модел/версия, 3G - също. При 3GS имаше три модела, с разлика в някои чипове(за да спрат хакерите, съвсем нормално). iPhone 4 - четири модела(тука си еб@ха мамата: MC603 - моят, MC604, 605 и 607)!!! Всеки следващ - оправя дефекти, открити в предния! Е, не, мерси.

Епъл нещо взеха много да ми напомнят фолксваген :tooth:

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 4-ка на 5-ца никой не спори, че разликата ще е голяма. Въпросът идва, когато се преминава от 4S към 5-ца...

Да тва е въпросът на века. Два пъти повече RAM от 4S и по-голям дисплей.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За половин инч по- голям екран и повече РАМ (не съм имал лаг или забавяне където и да било в 4S-а), да изсипя 679 Евра...ами за мен това не е въпрос изобщо.

Когато навремето смених 4-ката с 4S бях много скептичен, но истината е, че ми трябваше отключен телефон. В първия момент в който поработих на S-ката видях, че бързодействието е в пъти по- добро и за мен не беше вече дилема дали си е заслужавало. Сега обаче разликата в бързодействието между 4S и 5 е нищожна, да не кажа никаква преди да са излезнали оптимизациите за A6 платформата при приложенията, а докато излезнат- това ще е телефон на вече няколко месеца и ще остават няколко месеца до анонса на следващия модел, който най- вероятно ще използва друг тип алуминий и тип 3 анодизация при черния модел, като това ще реши почти всички козметични недъзи при дизайна на сегашната 5-ца.(поне се надявам да се случи това)

Тоест, аз лично ще изчакам и ще се надявам 5S да бъде това, което 5 все още не е напълно, а и ми се струва удачен скокът от S-ка на S-ка. За идващите от 4-ка - честит им осезаем ъпгрейд към 5-ца и след това, живот и здраве- към 6-ца! ;)

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...