Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Тея и те са изпляскали бе. Еби им мамата. Сутринта ме омайваха, колко добри цени имали ;)

Добри са цените на нано сим картите. Купих няколко, за мен и за подаръци. В комплект е с 2 преходника: - от нано сим към микро сим, - от нано сим към обикновен сим. Само за 3,90. Не е лошо да си имаш в портфейла 2 алтернативи. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми каже ли защо всички нотификации от приложения, мейли итн. идват първо на 4S-а и след това чак на 5-цата (2-3 сек след това) като и двата са на WiFi. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така, ама не помня кой първо получаваше. Изтрих всички чудесии по 4ката, нова СИМкарта и всичко утихна по нея.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-цата е по-бърза тук спор няма.Просто новият Wi-Fi чип се оказа пълен боклук и макар и след 6.0.1 ъпдейта отново има проблеми с WPA2-PSK мрежи.Така мисля поне аз...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings > General > Siri > Language > English (United Kingdom). Щатскаия е с женски глас, а британския с мъжки.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да си...това никога не съм го и предполагал, че може да е от това. Вече си е ОК !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах я за пола - вика, че не са и определили. Следователно - всеки си го приема как иска :)

ПП - важното е, че решихте казуса :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добри са цените на нано сим картите. Купих няколко, за мен и за подаръци. В комплект е с 2 преходника: - от нано сим към микро сим, - от нано сим към обикновен сим. Само за 3,90. Не е лошо да си имаш в портфейла 2 алтернативи. ;)

Ако за сефте сменяш и взимаш - да, това е цената.

От втората смяна нататък, обаче, смяната се таксува 10 или 12 лева (не помня с точност).

Иначе първоначално и аз им се радвах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първа, втора, няма смяна, няма нищо. До сега не съм искал смяна. Искам нано сим и държа 4 лв и си го купувам и така няколко десетки пъти. в Севлиево ги изкупих започнах в Ловеч и там остана 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А колко от тях си активирал?

Защото активирането става през оператор и там дрънкат и предупреждават, че активирането ще струва едиколкоси...

Едит: както и да е.

Мен са ме таксували 4 пъти до сега, теб не са (ако си активирал някоя от закупените карти) - жив и здрав.

Явно аз съм прецакания и няма смисъл да продължавам тази тема...

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при мен на 4S-ката се бе паднала срамежлива !!!

За капак установих, че ми мижи леко дисплея. Не винаги обаче, а само в даден случай. Вчера го забелязах на тъмно в стаята. Пуснах сторето и си свалях Skype, когато видях, че леко ми мижи дисплея, едва забележимо. Не го прави винаги, защото си поиграх нарочно да свалям още неща, но вчера го направи определено. Имал съм всички Iphon-и до сега, но за пръв път ми се случва да ми мижи дисплея на подобен телефон. Това вече ме дразни много. Бях гледал доста ревюта по въпроса, но за решение нищо не пише. Не знам от софта ли е или да си ходя в ментел за сервиз. На някой случвало ли му се е?

post-8211-0-91384800-1354742992_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз го имам от новият софт на ауто брайтнеса е . Според мен не е проблем, все едно не може да захапе да увеличи или намали, и ако промениш светлината се оправя!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата за 4S и Сири ли е?

И как точно "мижи" дисплея?

Не мога повече:)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е честита новата петица, 64-ка :smile:

Мислех да пропусна, ама подарък...ще си го ползвам :biggrin:

Уникален е!

  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Църен е.

Не съм фен на белото...вече :D

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата за 4S и Сири ли е?

И как точно "мижи" дисплея?

Темата е "Заслужава ли си Iphone 5" и аз споделих за проблем с дисплея или поне за нещо което би повлияло малко или много на евентуални бъдещи притежатели на устройството да си отговорят именно на този въпрос. Не смятам, че съм оспамил темата или, че съм няй големия спамър тук. Храня безкрайни уважения към всички колеги, но не търпя подобни забележки. Разглеждайки темата всеки би се убедил, че поне 50% от постовете не са относно "Заслужава ли си Iphone 5" и може би точно затова сме в рубриката "Говорилня". Относно снимката от екрана на 4S-ката е с цел малко да се посмеем на Siri, още повече имаше доста постове преди моя относно гласа на асистента/асистентката и моя е в отговор именно на тях. Просто пуснах два отговора единия за Siri (вчера), а другия относно дисплея на 5-цата (тази сутрин), но явно в бързината не съм обърнал внимание, че са един след друг, което не е извинение разбира се и за което се извинявам най-искрено на модераторите. Моя грешка. Естествено темите са обединени и затова се е получила една обща тема. Съжалявам за допуснатата грешка. Поздрави и весел празник на всички адаши и адашки, да ни е свято името! Успех!!!

И все пак за да не е окончателно отклонението от темата, ще добавя моето - определено Iphone 5 си заслужава. Не си заслужават заяжданиците и дребните търканици, но Iphone 5 наистина си заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си,но защо?Идеята е тези които имат да споделят с тези които нямат какви са плюсовете и подобренията!Или сме малко като щраусите в пясъка?!Много е добър телефона...е,батерията издържа доста по-малко,боята му се лющи от допир с ръката,wi-fi чипа бил боклук и още няколко дребни нещица...Но какво толкова,заслужава си естествено!Все пак е само 1300-1400 кинта!

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип "заслужава си" е малко абстрактно понятие. То е все едно дали си заслужава 4х4 или двуврато купе. Въпрос на вкус и гледна точка е. Да има доста кусури, които човек слага на кантар с преимуществата и си преценява. Същото беше и с 4-ката. Всеки сам си решава и взема решението. За мен си заслужаваше да продам 4s-ката и с доплащане да си взема 5-ца. Има по-голям и хубав дисплей, по-нов дизайн, по-бърз процесор (което не е много определящо конкретно за 4s и 5), по-тънък е и ред други дребни неща които за някои си заслужават, за други не. Изкарвам си парите с честен труд, не ги намирам на улицата и въпреки това си реших и го взех, колкото и да не си заслужава според някои. Може съвсем скоро да съжалявам, но то ще е един урок за мен, а човек се учи докато е...... (особено когато го удря през джоба). Важното е да сме живи и здрави, всичко друго е преходно.

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...