Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS X Yosemite 10.10


arm11

Recommended Posts

При мен понякога го прави същото, поне при Маверикс де, сега не знам. След рестарт се оправя. Не се забелязва често, но определо е дразнещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея. Само да ви светна, че рипеър пермишънс от буутнат комп не върши почти никаква работа. Сбъгяса ли се(на мен ми отваряше файндър само с десен бутон/ню уиндоу и триеше коша само от менюто), оправията е само с буут от рикавъри и оттам рипеър с диск ютилити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Handoff за по-стари Макчета. Чак утре ще се тества: http://www.macrumors.com/2014/10/23/continuity-activation-tool/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли защо в апстора ми излиза да ъпдейтвам Гараж Бенд, след като отдавна е изтрита?! ::

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли защо в апстора ми излиза да ъпдейтвам Гараж Бенд, след като отдавна е изтрита?! ::

Пробвай да го инсталираш наново и след това ако желаеш да го премахнеш приложението, препоръчвам ти да ползваш мощтни инструменти за Uninstall. Като например AppCleaner или CleanMyMac. Те премахват всички файлове на приложението заедно със него! А обикновенното кошче не го може това. Поздрави

Handoff за по-стари Макчета. Чак утре ще се тества: http://www.macrumors...ctivation-tool/

Явно новите екстри изискват нов хардуер. За някой това е удар в сърцето! :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не те разбрах?! Какво общо има "мнението" ти с темата или просто правиш неуспешни опити да мислиш писменно!? Дай боже на всеки да е баровче като айманчето, но едва ли ще стане;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чеше си егото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скрипта работи много добре. Handoff, AirDrop и т.н. са ок. Има описание на подържаните модели и кои от тях нямат нужда от хардуерна намеса.

vy4ebyze.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен скрипта се изпълни без грешки, появи ми се Хандофа на Мак минито 2011, но нито аърдроп нито хандоф става....

(вързани са с вифи, БТ и опциите в телефона са чекнати)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора са пробвали и с външен bluetooth ама не става. Аз само не можах да разбера, как този Airport(BCM94331PCIEBT4CAX) ще стане на Macbook Pro 13 Mid 2009?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли начин сафарито да запомня "зуум"-а който правя на конкретната странциа, примерно тук във форума буквите са ми малки и натискам 'cmd'+'=', за да уголемя, но после като вляза или рефрешна браузъра не помни, че има зуум. Или омешва зуумовете на различните страници...

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих могъл да ти предложа решение, което касае само размера на шрифта >

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За втори път ми се случва да се рестартира лаптопа след като фрийзне сафари. Май ще го изчкам трети път и ще си върна бекъпа с Маверикс.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли начин сафарито да запомня "зуум"-а който правя на конкретната странциа, примерно тук във форума буквите са ми малки и натискам 'cmd'+'=', за да уголемя, но после като вляза или рефрешна браузъра не помни, че има зуум. Или омешва зуумовете на различните страници...

ZoomBySite extention :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накрая се убедиха, че не става тази карта за този лаптоп и направиха нова таблица!

Някои хора са пробвали и с външен bluetooth ама не става. Аз само не можах да разбера, как този Airport(BCM94331PCIEBT4CAX) ще стане на Macbook Pro 13 Mid 2009?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам: Как да изключа предсказването и поправката на текст, като пиша, или поне да я направя на Бг? Когато си пиша с някой, "пише" страхотни глупости, а понякога изпращам, без да чета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши някъде дума, грешно и когато мак-а я подчертае с червено десен бутон и:

2m43x5g.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в System Preferences-> Keyboard-> Text

Това е, да и махни тикчето от Correct spelling automatically.

Аз онзи ден след инсталацията имах този проблем и с помощта на Alxx всичко си дойде на мястото.

Адски изнервящо е иначе да си пише каквото си иска...

Имах по дефолт над 10 езика инсталирани в Спелинг и ги махнах всички.

Оставих един - датски, понеже няма да го ползвам никога.

Избираш някой и ти, който няма да ползваш и си в джаза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може за някой да е полезна информацията. Списък със подържаните устройства за глезетията "Handoff"

29atpqq.png

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма по готино от това, да направиш преинсталация без да правиш формат на харда. Няма значение по какъв начин се омазва ОС, дори и да не се включва, през Recovery дяла системата става фешън. При това всички документи и програми се запазват. Това при Mavericks така ли беше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно, но и аз скочих. Бъгливо е тук таме може би заради това, че ъпдейтнах върху Maveriks-a, но новото Safari определено кърти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...