Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

Чакам някой с 3.1 OS да каже как върви при него SBSettigns? Дали работят функцийте Reboot и Power Off? При мен те не бачкат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • BANNN

    16

Стига мрънкоч, слагайте ъпдейта v3.0.5, и кажете сработва ли с OS 3.1. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следният проблем...

Когато дам на "Set Toggles" и дам на ON - SSH, то не Ми излиза отпред, помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли инсталиран OpenSSH от сидиа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера забелязвам, че след като изключа WiFi не ми излиза иконата на EDGE, която досега си стоеше до името на оператора. Не че ползвам нет през оператора, но забелязах, че и след като активирам EDGE, отново няма икона. Същото важи и за 3G когато активирам-отново няма икона.

Според вас има ли нещо общо с последния ъпдейт на SBSettings, въпреки че като се замисля го направих няколко дни преди да се появи този проблем.

Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е от тема която ползваш ако ползваш различна от оригиналната. Аз например при мен ги махам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за темите от SBSettings съм на Default. Иначе Winterboard не ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз съм с custom firmware 2G 3.1.2 by Aveliky with custom boot logo и като отворя BossPrefs ми крашва. Преинсталирах, давах му да го поправи но не става, затова ми се налага да ползвам SbSettings. Моля ако някой знае как да си оправя BossPrefs-a да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3gs ФО съм и оргинален 3.1.2 джейлнат с блекрейн.Когато му инсталирах SBSettings заби и се наложи да го рестартирам.Може лиот това или от блекрейна батерията да не кара и един ден.С 3.1.1 издържаше два дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случва се почти на всеки по врене на инсталация. За да си сигурен, че се е инсталирал на 100%, влез и му дай Reinstall. Няма да забие телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталира се както си трябва с реинстал.Мерси Grievous.Дано това да е хабило батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ще помоля за малко помощ. С ipod 32gb 3g съм и след като инсталирам sbsettings от Cydia ми иска reboot. Като го рестартна ми се прецаква Jailbreaka и трябва да го jailbreak-вам наново. С последната версия на blackra1n съм. Можете ли да ме насочите какво мога да направя? Мерси предварително! :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам един въпрос отностно програмата и функциите които тя спира. Спрял съм си гпрс-а но всеки път когато опитам да отворя страница, преди да се е вързал към wifi ми начуква пари на сметката. От глобул ми обясниха, че понеже нямало достъп се опитвало да се свърже към някакъв международен номер, и затова ставало така.

Някой може ли да ми каже мога да спра това?

Аз съм с 2г 3.0 фирм.

мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=8&t=1262

Или по точно прочети на последната страница поста на sa6omh!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси :)

-- Чет Дек 24, 2009 10:18 pm --

Здравейте отново.

Инсталирах това което казаха за трафика и всичко работи перфектно но имам проблем със SBSettings.

До сега никога не съм си спирал wifi, и след като телефона се заключи нета ми спира. Но днес не беше така. Телефона беше заключен но wifi работише постоянно. Спрях го и изчаках да видя какво ще стане но нямаше никакъв резултат. Батерията ми падна за няколко часа а телефона ми беше цял ден загрян всякаш е работил а дефакто не бесше така.

Има ли някаква опция която съм пропуснал, или нещо което мога да направя за да се оправи този проблем.

мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...