Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

Има марки, да не споменавам имена, които вадят по 3, 5, 10 модела на година ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля те, не ги споменавай, че ме е ГНУС от подобни МАЗни продукти.

пп: Хайде, вече си зслужих да ме наплюят антиепъл феновете :tooth:

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, то имаше снимки на новия конектор и се говореше, че щели да рефрешнат третата генерация, ама те направо си изкараха нов таблет. :)

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващият коментар не по темата - "iPad mini event" заминава с 200, а авторът му отнася незнаен за сега брой точки глоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от БГ риселърите дали има инфо кога и как ще се предлага?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало на 2-ри ноември да е тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се очаква и тук да заменят 3-ката в едномесечен срок или си живея в един по-розов свят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от БГ риселърите дали има инфо кога и как ще се предлага?

Още не.....чака се ценова листа и потвърждение на срокове за доставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Forbes са пуснали тема, която преведена грубо звучи "5 причини да не си купите ипад мини".

Колкото и да не ми се иска да го призная, трябва да се съглася с всичките от тях.

Най-големият проблем обаче се породи от факта, че екрана му е точно копие на екрана на 3GS като пикселна гъстота. Имам 3GS и 4 вкъщи, и като ги поставя един до друг разликата е фрапантна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко това е вярно и апъл мисли да пуска продукти на 6 месеца както стана с айпада за какво говорим? Ивент, показват го, докато дойде в бг на нормални цени са минали 3 месеца, ти се вътриш маса пара и след още 3 честито "The New Ipad"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, какво ще правим ако пускат на всеки 6 месеца продукти, не знам. Място няма да си намеря ако нямам най-новият мега-турбо-ултра бърз iPad/Phone/Pod...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не сващаш?

то така се почва. В последствие ще почват по-рано да отписват моделите от ъпдайт както е при конкуренцията.

Накрая взимаш си тел и след 1 година вече ти казват твоя телефон не се поддържа от този софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Victormihov - Точно тези приказки ги чета всяка година, като излезе ново устройство. А аз правя точно обратното... Незнам, оправдание ли си търсите, причина ли ???

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за никакво оправдание. Аз съм от хората, които харесват и използват техните продукти, но не харесва тяхната политика. Не може само с моркова, трябва и тояжка( както се казва). Дори самия Стив Возняк спомена в интервю, че апъл действат прекалено самонадеяно. В тази 1 година апъл се промени и ще продължава да се променя. Нормално е нова власт нови идеали. Стив имаше едни Тим има други. Докато Стив имаше ясни цели и идеи, които реализираше при Кук нещата стоят по друг начин. Никой нищо не знае как ще се развива апъл занапред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek, как стигна до тези заключения? От факта, че са подновили 1 продукт по-рано от очакваното. Хм... смяташ ли, че може да има друга причина освен да отпишат старите? Например... не знам, стандартизация на портовете? Не, едва ли... 100% е с цел да те накарат да си купиш новото. Както и 3GS не го поддържат, както и 4S не се забави с 4 месеца от очакваното...

Странно ми е защо веднага търсите някакви зли умисли в действията на Apple. Някои се чувстват прецакани, защото ъпдейтите им забавят 3+ годишните устройства, други недоволстват, че твърде бързо излизат нови, трети, че не ти казват кога точно ще излезе за да знаеш дали да чакаш или да си купуваш предния модел. Ако ви харесва това, което получавате, какво ви пука дали е последна, предпоследна или пред-пред-предпоследна генерация? Или, че са спрели да го поддържат 2-3 години след като сте си го купили? И в крайна сметка, ако толкова недоволствате, алтернативи има бол - изразете недоволството си с портфейла.

И само така, между другото, eek, сериозно ли смяташ, че при Кук няма ясни цели и идеи, които ще бъдат реализирани?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подмениха ги за да вдигнат летвата възможно най-много, така че догодина ще е много интересно!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не виждам какво всички пищят от този ъпдейт на 3-ката. Защото за мен това си е един лек ъпдейт, не е нов продукт. Нов кабел за зарядно, HD предна камера и по-бърз процесор... Че дори и ако си си купил 3-ката в последния месец, Епъл ти я сменят с "новия".. Какво повече очаквате? Дроид-ски настроените всяка седмица пускат нови модели телефони и таблети..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо се палиш, колега? Нима не е факт, че Самсунг, htc, lg и др. нямат десетки пъти повече модели от тези на Епъл? Аз нищо лошо не съм казал за Андроид, просто топ мобилните устройства в момента ползват главно ios и android.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да съм нов във форума,но ползвам всяка генерация Пад.Моето скромно мнение е-

1.Оставам с 3 генерация защото ъпдейта не е достатъчно голям,за да купя новия.

2.Купувам веднага Мини,защото се носи по- лесно и има достатъчно голям екран,за да обработвам файлове в Пейджес и др.подобни програми,

както и да правя демонстрации през HDMI ,което ми е ежедневие.

3.IPad 3 оставям за четене,гледане,забавление и работа в дома.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С екран с качество от преди 3 години и подобен стар процеор, устройството е малко подигравка с феновете, особено на космическата си цена. Изглежда много добре на външен вид, но не предлага нищо добро. Дори е крайно посредствен като параметри.

Толкова много исках да си го взема, но няма как да се върна на такъв екран, при положение, че съм видял ретина дисплей.

Както се изказаха коментари по разните форуми, напълно е възможно през лятото да обявят мини 2, и да е този път с истински ретина дисплей, Е тогава ще си го купя рязко.

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази големина е идеална за таблет! Има по-малки лаптопи. Конкурентите вадят основно този размер. Нормално е и Епъл да отговорят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, докато не го хванете в ръка е безпредметно да обсъждаме за какво става и за какво не. Няма как да го знаем:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С екран с качество от преди 3 години и подобен стар процеор, устройството е малко подигравка с феновете, особено на космическата си цена. Изглежда много добре на външен вид, но не предлага нищо добро. Дори е крайно посредствен като параметри.

А какво очакваше? Ретина дисплей + A6X за да захранва всичките тези пиксели и всичко това на цена $330? Хм... би ли пояснил тогава, кое би оправдало значително по-високата цена на "батко" му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този е по-голям... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...