Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

Майтап си правя бе,как да не знам хахаха от итунс.Айде отивам да го правя :lol:

Едит:за 9 часа,без да го пипам пада 2 % батерия. За 10 минути игра пада 3 % батерия. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига, бе. Не може да бъде. Обратното ли очакваш да е? Направо се ужасявам какво поколение расте. Вземи и отвори някой учебник по физика за съвсем начинаещи и ще получиш обяснение на този невероятен "проблем".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да та разбера.Защото на мойте приятели издържа по 1 седмица като слушат музика :cool:.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 седмица слушат музика, без да презаредят ?!?!?!?!? :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога "да та резбера". :cool: Как твойте приятели слушат музика цяла седмица?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви кажа как... като всеки ден връзват телефона към компютъра и качват песни в продължение на час :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе сериозно.Гледах че е работил около 6 дена и нещо и е седял в стенд бай 3 дена и нещо.Ама там е 3ГС 16ГБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А обърна ли внимание, че е пишело

iPhone has been plugged in since the last full charge

viewtopic.php?p=27500#p27500

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, писах и в друга тема и нE зНАМ вече. Батерията ми пада горе-долу нормално, но при разговори пада с по 1% на 1 мин (ако не и повече). При игри пада 40 мин игра падна 11% мисля, че е що годе нормално. При слушане на музика не мърда също и оставен без да се пипа пак нищо. Проблема ми е разговорите. Помогнете дайте идея, от какво може да е(кое приложение може да прави мръсно, темата нз колко пъти я четох вече хаха). Правих рестор, внимавах от Сидия какво качвах, но пак има някои нещо които не ги знам какви са.

EDIT: Извинявам се. В процеса на писане съм го написал, без да го искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм забелязал такова нещо.Може и да е пишело ама незнам.Иначе вашите дайте пример по колко време издържат като играете и като не играете :cool:.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bojk0o0o, днешната младеж сте много кухи ама все сте отворени и отракани.

Сигурно не видя, че линка който ти дадох е точко към тема с мнения и снимки на това кой колко му държи батерията без през този период да се връзва към компютър за синхронизация.

cichlidi, нищо ти няма на телефона и батерията, живей си живота и спри показването на процентите на батерията, за да не те дразнят. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях я.На кой колко му издържа батерията.Ония се прави на тарикат зареждал и не му са реснала статистиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Аз също имам проблем с бързото падане на батерията.

Тази сутрин го махнах от зарядното, след 5 мин проведох едно обаждане за около 2 минути и батерията вече беше паднала на 88 %. Отделен е въпроса, че даже не може да издържи 1 ден при положение че почти не ползвам wi-fi.

Според мен пада мега бързо ...

Изчетох всичко и пробвах всичко но без ефект.

С 3.1.2 съм имам инсталиран SBSettings (Пробвал съм да го махна - без ефект).

Моля за съвети :neutral:

-- Съб Дек 19, 2009 2:41 am --

Някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз също имам проблем.Първоначално батерията беше що-годе добре.След това инсталирах Winterboard и при всеки разговор батерията падаше все едно вода през канал...Премахнах борда и се подобри,но пак при всеки разговор е долу-горе 1% батерия за 1 мин разговор и се чудя ,какво по дяволите точи така батерията ?Игричkи не играя , единствено музика и малко филми.Всичко съм изключил - 3G,SSH,Wi-fi,location.Та в кое може да се крие проблема според вас ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, нали знаеш: качват, махат(обаче винаги остава по нещо) - после олелеее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че не е редно да подхождате агресивно ,нали ?Задавам въпрос,ок явно съм пропуснал да спомена нещо,но не мисля ,че това е начина за отговор.Може просто да ми отговориш ,като кажеш : "няма как да отговорим без да знаем какви са приложенията качени от сидиа".Приеми го като градивна критика,а не като плюене и недоволство :lol:

Сега ще изброя приложенията ,които съм инсталирал през Cydia :

1.afc2add

2.BossPrefs

3.FreeRam

4.iBluetooth

5.iFile

6.OpenSSH

7.PushFix

8.SBSettings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, какво си инсталирал от Cydia, а не по-принцип какво си инсталирал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След това инсталирах Winterboard ...
... качват, махат(обаче винаги остава по нещо)...

За това иде реч. Сам разбираш че няма кой да ти даде еднозначен отговор къде е причината. Не вярвам да има човек, който да каже:

-"Изтрий еди-какво си, и ще се оправи."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е,но си помислих ,че някой може да е имал същия проблем и след отстраняване на приложение да се оправи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех един iPhone 3G втора ръка. Малко е изстрадал и е отварян. При включване на телефона се появява икона на батерия със съвсем малко заряд оцветен в червено. Отдолу има знак за щепсел, стрелкичка надясно и знак за напрежение (светкавичка). Предполагам, че телефонът е изпускан. Аз го отворих съвсем внимателно, следвайки указания, които намерих в нета и не видях да има нещо счупено или прекъснато. На какво може да се дължи този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом е стигнал до щепсела, трябва да го подържиш 5-10 мин. на зарядното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Включен е към компютъра, но не дава признаци на зареждане. Ето това показва: http://www.lionandbull.com/wp-content/u ... charge.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...