Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock на iPhone 3G/3GS/4 чрез Ultrasn0w


Sladichuk®

Recommended Posts

Много ти благодаря за отговора, в такъв случай ще си остана с 4.1 пък по-натаък ще видим, важното е по-скоро да си го отключа. Още веднъж мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Iphone 4 16 GB от Мтел, джейлбрей е с redsnow 0.9.6b6 с iPhone3,1_4.2.1_8C148 и когато батерията падне или се изключи телефоне неиска да пуска - стой абълката отпред и нищо повече, натискам power бутона и след това home бутона но пак си стои абълката. Едва след като го мина през редсноу на стъпка Just boot tethered right now тогава тръгва телефона, което е доста неудобно - трябва всеки един момент лаптопа да е с мен. Моля ако някой има решение на проблема да го сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не умееш да четеш или си "бавен"? Всичко това е описано в първия пост!!!

Неоля, калпав ти е кастъма. Аз съм с ultrasnow 1.2 , под 4.1 Pwnage custom, активиран с карта О2 и нямам никакви проблеми. "Всичко е от снега", ама от другия сняг - сноубрийз. Освен това, поребителят когото си цитирал, е насочил тези с 4.2.1/06.15 към активация с карта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, той чете, ама не систематично, а кълве оттук–оттам, затова хич не е стигнал до това, че да му е ясно какво е "tethered boot" и какво – "untethered"....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми направи впечатление на един ФЗ че с новият снежец много гълта ток и затопля, затова и аз избрах 1.1.1.

Лошото е че занапред ще става още по трудно на всички с ФЗ телефони, защото от Apple явно много труд вкарват в новите ББ и ще става още по трудно да се намират пролуки.

Вече колко време стана и не може да се разбие 02.10.04.

Добре че с джейла засега не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може да се разбие! Отнема много време, защото всеки от хакерите се бори за насъщния всеки ден, както и ние - ънлокването е само хоби, не е платена работа. Шериф Хашим например, е детски неврохирург, направете си сами извода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

това ми е първото писание във форума. Имам 3GS 8G, с операционна система 4.1 и firmware 05.14.02.

Прехвърлих се от Глобул на Виваком и се оказа, че не мога да си ползвам телефона с новата карта.

Мой приятел го джейлбрейкна със Cydia. Но го достраша да отключи модема, тъй като тогава (2ри декември) нямаше подходящ и сигурен софтуер.

Та бихте ли ми помогнали - дали е излязла версия за тази комбинация на моя телефон и какво трябва да направим, за да си ползвам IPhone-a като телефон, а не като IPad.

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/index.php?app=ccs&module=pages&section=pages&folder=&id=10

Може и да попрочетеш преди да питаш :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене инструмента ми показа че телефона ми може да се отключи с Ултраснол а нее така и сега незнам как да го отключа ако някои знае как ще съм му благодарен!

iOS Версия 4.2.1 BaseBand: 05.15.04

Jailbreakable:

Jailbreak се поддържа redsn0w 0.9.6

Unlockable:

Unlock се поддържа чрез Ultrasn0w, но трябва да сте с iOS 4.1/4.2.1 и да jailbreak-нете чрез redsn0w 0.9.6b5 или PwnageTool 4.1.3 Unlock Edition

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То си го пише с големи червени букви.

http://bgiphone.com/...8-ultrasn0w-12/

http://bgiphone.com/...3g3gs-bb-61500/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека се опитам моя въпрос да е по смислен. Очаква ли се занапред да излезе, директен unlock за iPhone 3G, 4.1, 5.14.02. Простата причина поради която питам е, че много не съм на "ти" с iPhone и не искам да го скапя със покачването на бейсбанда, защото колкото четох пише, че повече са недостатъците. Та въпроса ми е дали се очаква да излезе unlock за 5.14.02 или не, защото вече месец и половина го използвам като iPod. Дано въпроса ми е бил смислен. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за 05.14 или 05.15 - едва ли скоро, но за някой бъдещ ъпдейт, вероятно да. Всички се занимават с актуалните устройства в момента - 3G е последна дупка на кавала(вероятно и 3GS отива натам).

Edit: Разберете веднъж и завинаги - има ли ънлок, тук ще го намерите веднага! Има достатъчно ентусиасти, които следят новините и веднага ще го качат. Питането за едно и също, всеки ден, не води до нищо друго освен спам.

Edit2: На 3G, BB може да се даунгрейдне до 05.13 чрез fuzzyband, при условие че буутлоудъра е 5.08. Ако не е такъв, а ти се дават кинти - има начин да стане хардуерно на 5.08 и е 100% сигурно.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почакай още малко,когато са готови хората ще разберете веднага и ще си отключите телефоните.Моето мнение е да не си вдигаш бейсбенда, до сега си чакал потрай още малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"baseband 05.13.04 (4.0/4.0.1/4.0.2/работи и под 4.1, при качен кастъм със запазен бейзбанд)"

Имам Iphone 3G с 4.0.2 baseband 05.13.04. Въпроса ми е откъде мога да намеря кастъм 4.1 със запазен baseband ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор !

EDIT:

Изтеглих фирмуъра, но не мога да го сложа през iTunes ? Нещо специфично ли има, когато се слага такъв ? Пробвах да го пусна ръчно в DFU mode, но пак не става

Редактирано от STARS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами вземи прочети малко горе линка който ти е дал миро :censored2: пфу........ :get-crazy::pain::beaten:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,със ipone 3gs съм, ФЗ ,в момента съм с 3.1.3 и baseband 05.12.01 ,проверих дали може да му се направи джейл и дали има ънлок за 4.2.1 ии искам да попитам само от къде да си сваля firmaware за 4.2.1 Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли...??? http://bgiphone.com/topic/2-aneee-iaeeie-idheaeiaeie-oedhioaadhe-ca-iphone-2g3g3gs4/page__view__getnewpost.

Редактирано от R32
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

anthonyg, сложиш ли му оригинален 4.2.1 baseband-а ще стане 05.15.04 и начина на отключване се променя, но има голяма разлика!

baseband 05.15.04 (4.2.1) - нужно е инсталиране на baseband 06.15.00 от iPad. За повече информация Update 2 тук
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някаква възможност за хардуерен ънлок на 4-ката? Че вече не се търпи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3ГС съм стар буут, 4.1 с 05.14.02. Телефона си е джейлнат с limera1n за да сложа бейзбандa на iPad трябва ли пак да правя джейл с redsnow или направо да слагам ultrasn0w? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да пуснеш redsn0w и да сложиш отметката за инсталиране на iPad baseband-а, иначе как ще го сложиш? Чак след това ultrasn0w 1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само. За повече информация надолу от Update 2 включително тук и тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...