Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock на iPhone 3G/3GS/4 чрез Ultrasn0w


Sladichuk®

Recommended Posts

Наличен ultrasn0w 1.2.2, работещ на 4.3.2(само за досега отключваните ББ):

ultrasn0w_1.2.2_iphoneos-arm.deb.tiff

Само махнете .tiff разширението и инсталирайте с iFile, WinScp или каквъвто метод ви харесва. Не забравяйте ДА СПРЕТЕ 3G МРЕЖАТА ПО ВРЕМЕ НА ИНСТАЛАЦИЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да потвърди плавно преминаване от Edge към 3G без да му става обхвата на 1 чертичка? Инсталирам го по описаните правила. Където живея има чудесно покритие на 3G, но се задържа за малко и преминава на edge или губи обхват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махаш, рестарт, на пуснат едж и спряно 3Г преинсталираш, гасиш и палиш(не рестарт). Обхватът винаги пада до 1 при смяна на мрежите и това не зависи от ултрасноу. И, да - при мен си държи, даже по - добре в 3г мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така правя. Явно така се получава. Мерси за пояснението!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наличен ultrasn0w 1.2.2, работещ на 4.3.2(само за досега отключваните ББ):

ultrasn0w_1.2.2_iphoneos-arm.deb.tiff

Само махнете .tiff разширението и инсталирайте с iFile, WinScp или каквъвто метод ви харесва. Не забравяйте ДА СПРЕТЕ 3G МРЕЖАТА ПО ВРЕМЕ НА ИНСТАЛАЦИЯ!

Това значи ли, че все още няма unlock за Baseband 04.10.01 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наличен ultrasn0w 1.2.2, работещ на 4.3.2(само за досега отключваните ББ):

Да... за жалост още няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Падна ми един iPhone 3gs с BB 05.16.02 на 4.3.1fw но в форумния инструмент го няма като опция, та да питам може ли да се сложи 06.15.00?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така,телефона неше да се джейлва след рестарт когато изписва uploading ramdisk стига горе-долу до полувината и спира, пробвах 10 пъти и 10те спира на различно място. Пробвах рестор от ДФУ... грешка 3194, ходих в съседа той е с 4ка на неговия комп пак същите номера дори и на 4ката. Пробвах с 4.3.1fw и redsn0w rc14 и за двата модела... къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кой фърм флашваш и имаш ли сигнатури за него? Ако имаш си ги запази локално и си направи сървър с тайни ъмбрела и ще тръгне. Ако нямаш ще ти дава грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Pe6o666 стана ама пак от 3 път. А грешка 3194 как да я оправя?

Мисля, че вече си задавал този въпрос: http://bgiphone.com/topic/5032-dhaanoidh-idhe-40-e-adhaaoeea-3194/page__p__59746__hl__3194__fromsearch__1#entry59746

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат сигнатуринтелефона си е с 4.3.1 и аз му слагам същия но неще и неще... едвам го джейлнах сега слагам ипадския бейзбанд ама и той кара донякъде и спира...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

blizzard, ще ти спра правата за писане. От една година задаваш един и същи въпрос?! 4.3.1 не е актуална(подписвана) версия от цял месец. Как очакваш да я качиш, без tiny umbrella или cydia да свърши тая работа, след като епъл вече НЕ ГО ПРАВИ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наличен ultrasn0w 1.2.3, работещ на 4.3.3(само за досега отключваните ББ):

ultrasn0w_1.2.3_iphoneos-arm.deb.tiff

Само махнете .tiff разширението и инсталирайте с iFile, WinScp или каквъвто метод ви харесва. Не забравяйте ДА СПРЕТЕ 3G МРЕЖАТА ПО ВРЕМЕ НА ИНСТАЛАЦИЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте знам че винаги задавам не много умни въпроси но ситуацията ме изнерви .Имам Iphone 4 - 4.0.1 Mf.01.59.00 джейлнат е с JailbreakMe.com имам репото инсталирано но седи с един тъмен въпросителен и като сложих една Глобулска карта неработи аз сам в САЩ картата е с роуминг взета от приятел който е тук за лятото и също е с Ифон 4 ? Имали значение как сам го Джейлнал или ? Защото невиждам друга причина .Моля ако някой желае да ми помогне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам Iphone 3g с бутлоудър 05.08 и нямам проблеми да си качвам 4.2.1 и да свалям бейзбанда на 05.13.04 с fuzzyband за отключване.

Имам проблем с Iphone 3g на мой приятел, който има бутлоудър 06..., та въпроса ми е като кача 4.2.1 с оригинален firmwear ще кача и бейзбанда на 05.15.04 при който има отключване, обаче с Ipad-кия.

В момента Iphone 3g е с 3.1.3 и е забил, изгубила се е cydia, може ли да кажете как да се качи на 4.2.1 и да се запази бейзбанда на 05.13.04 за да може да се отключи, без да се стига до ipad- кия за отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи му къстъм.

Grievous:

Ето ти един готов без активация, което ще рече, че трябва да имаш оригиналната карта към оператора към който е заключен.

Цък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи слагам къстъма, слад това с картата от оператора го активирам, правямо гейл. и после отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като не съм правил гейл. в точка 8 от РЪКОВОДСТВО ЗА КАЧВАНЕ НА КЪСТЪМ И ОТКЛЮЧВАНЕ пише че отваряме сидия.

Сидия ще се качи ли с този къстум или ще трябва допълнително да я качвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, до сега да беше го ресторнал. Точно затова е къстъм, да има Cydia и всичките му там необходими неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви.

Ще го ресторвам през седмицата или в почивните дни, защото няма да може да се видим днес и затова питам за да мога като го взема телефона да го направя на бързо и да не го бавя приятела да може да си цъка на него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...