Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock на iPhone 3G/3GS/4 чрез Ultrasn0w


Sladichuk®

Recommended Posts

По tweet-овете на MuscleNerd заключавам, че това няма да реши проблема на BB 05.14, 05.15 или 05.16, а само за тези, които са и в момента отключваеми. 05.14, 05.15 и 05.16, според него няма да получат ънлок, а по-скоро минаване към 06.15 и оттам евентуално бъдещо слизане към 05.13.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, тоя акаунт @GeoHotUS е от оня тъпия сайт. Няма общо с момчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и Ултрасноу няма общо. Кольо го е дал като инфо. Иначе го е писал и MuscleNerd.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обновеният ultrasn0w 1.2.1 е наличен!

Съвместим с iOS 4.3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ultrasn0w 1.2.1

Свали

Не забравяйте , да си пуснете EDGE преди да го слагате . Отключва само , версиите които отключваше и досега !

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обнових без пуснато EDGE, би ли обяснил защо трябва да е акт. EDGE.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуска се , за да ти работи 3г-то коректно и да не ти пише No Service , като го включиш .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си- сега не ми тръгва всеки път нета през оператора, не мога да пратя и ММС.

Някакво решение?

На Виваком съм, iPhone 4 ФЗ 4.3.1/01.59.00

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не знам дали точно тук е мястото за тази молба, но ... може ли един deb файл на ultrasn0w 1.2. Търсих в cydia, но намерих само 1.2.1. Направих update на ultrasn0w и mobile substrate и сега батерията ми май пада по-бързо. Искам да си върна старите версии! Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е тук... не ме карай да съжалявам какво ти казах, пък ти даже не потърси в коя тема... , та сега да местя...

Ultrasn0w 1.2

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересна ра'отата...докато бях с 1.2 и ултрафиксъра, нямах нито един краш лог на ББ, а откак качих 1.2.1 - пълно! Със фиксъра, превключването edge/3g ставаше мазно-мазно, без забавяне и сривове, а сега - старата песен на нов глас. И да, батерията я смуче със страшна сила. Пълна излагация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не знам дали точно тук е мястото за тази молба, но ... може ли един deb файл на ultrasn0w 1.2. Търсих в cydia, но намерих само 1.2.1. Направих update на ultrasn0w и mobile substrate и сега батерията ми май пада по-бързо. Искам да си върна старите версии! Благодаря!

В Cydia добре, ама потърси и тук.

http://bgiphone.com/topic/4772-unlock-%d0%bd%d0%b0-iphone-3g3gs4-%d1%87%d1%80%d0%b5%d0%b7-ultrasn0w/page__view__findpost__p__100581

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Инсталирах успешно deb файла за ultrasn0w 1.2 според инструкциите за това в съответната тема, но като проверих информацията за ultrasn0w ми показва пак 1.2.1! Възможно ли е?

P.S. Cydia обаче ми показва, че има update на ultrasn0w, така че ще приема, че имам 1.2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих 1.2.1 на старото 3г вчера , и днес сутринта ( т.е. за 10 часа ) батерията заминала със 70 % надолу , май голяма греда е тази версия ! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Венко, и при мене се смъкваше първия ден. Дадох един реинстал и е видимо по - добре. Но пък, крашовете си продължават. :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....Но пък, крашовете си продължават. :censored2:

Ум не ми го побира..... що се мъчиш с тази "шитня" iOS 4.3.1 :tease3:

Знам че си упорито "магаре" ( и за това те уважавам), ама и сам разбра че на 3GS-ката си е мъка..... :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ultrasn0w 1.2 и къстъм със Sn0wbreeze 2.5 и при мен няма нито крашове, нито батерията ми пада по-бързо -мога да кажа, че всичко е перфектно (с ultrasn0w fixer от pushfix.info и baseband 5.13.04 )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Каквото и да правя винаги показва "No Service". Как ли не го инсталирах тоя Ултрасноу. Бях на 4.3.1 и си работеше перфектно. Реших да мина на 4.2.1 и започнаха драмите. Пробвах и с Ултрасноу 1.2 и пак същото. 3GS фабрично заключен, aктивирам с оригиналната карта и нъцки. Рестартирам по два пъти и пак същото. Къде е ключът от палатката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е версията на модема?

Преди това да не си бил с Къстъм на 4.3.1? И сега като си сложил 4.2.1 си качил модема на 5.14.02 или нещо подобно

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това пробвах. Появи се сигнал за малко и пак No Service. Сега ресторвам наново. Ще сложа 4.2.1.

P.S. Нулев успех.

Редактирано от yamahadrums
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...