Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock на iPhone 3G/3GS/4 чрез Ultrasn0w


Sladichuk®

Recommended Posts

Имам огромен проблем !!!

С 3Г съм Ф3,iOS 4.2.1,baseband update до 06.15

сложих ultrasn0w без MobileSubstrate :(

и сега не иска да се пусне зарежда ябълката дава кръгчето че зарежда и накрая присветва и пак се ресва,моля някой да помага :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да работи БЕЗ мобайл субстрат. Ако не успееш да влезеш с фънбокс във файловата с-ма и изтриеш ултрасноу, единственият вариант е рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора направих Restore едвам едвам излизаха някакви грешки гледах клипове четох.. Направих го!(за което се радвам) :)

Сега съм с 4.2.1,baseband 06.15,jailbroken;Всичко ОК!

Може ли да ми дадете файловете които трябва да инсталирам за да си сложа SIM защото мие фабрично заключен защото нямам WiFi?

Редактирано от iv4ylo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла на 3G да слагаш iOS4? А още повече baseband 06.15.00. :wacko:

Сами си "прецаквате" телефоните, и после- Олее.....ле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драги колега, търсачката на форума прави чудеса, защо не се възползвате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Има ли джейл за 4.2.1 фв 03.10.01 (iphone 4), или трябва да изчакам?

предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение но заглавието на темата бърка потребителите ...."Unlock на iPhone 3G/3GS/4 с FW от 3.0 до 4.2.1 чрез Ultrasn0w" ... Аз като го прочета и разбирам че има Ънлок за 3г/3гс/ и 4 със софт от 3 до 4.2.1 , като за 4 съвсем не е вярно ... Пиша защото един френд си зе 4-ка и ме пита " Абе има ли ънлок за него " Отварям аз форума влизам в раздела и чета заглавието "Unlock на iPhone 3G/3GS/4 с FW от 3.0 до 4.2.1" и ест. му казвам дам има , даже и най новия софт ... той ъпдейтва през Тюнс-а ... При което се оказва че няма такова животно -> "ънлок за 4-ката" имало при бб 01.59 е то за него има отдавна ;) . За 3Г и 3ГС ок с бб от иПад-а става ама за 4-ката кво ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля така:

4.2.1 има отключване, но с бейзбанд 06.15.00. Ако му се рискува, да започва. Прочети първото мнение, като наблегнеш на Update 2: и най вече подчертаното в червено:

http://bgiphone.com/topic/8361-jailbreak-чрез-redsn0w-096b6-от-40-до-421/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и до колкото знам BB-дите си вървят със Фирмуер-а .. Та като сте написали че има ънлок от 3 до 4.2.1 и за iPhone 4 то би трябвало да е така , а то не е ;) .

п.п. Както и да е :О

Редактирано от rnbmafia
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре , след всичкото това чете , остановявам , че моя Iphone 3GS 32GB с 4.1 и Modem 06.15.00 който купих заводски заключен и в последвие отключен от продавача и джейлнат , неможе да бъде ресторнат с цел оправяне на GPS-а на телефона , защото не работи . А и до колкото разбрах е доста рисковано да го правя, но от друга страна GPS много ми трябва и се чудя има ли нзчин с рестор да го подкарам . Благодаря предварително !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре , след всичкото това чете , остановявам , че моя Iphone 3GS 32GB с 4.1 и Modem 06.15.00 който купих заводски заключен и в последвие отключен от продавача и джейлнат , неможе да бъде ресторнат с цел оправяне на GPS-а на телефона , защото не работи . А и до колкото разбрах е доста рисковано да го правя, но от друга страна GPS много ми трябва и се чудя има ли нзчин с рестор да го подкарам . Благодаря предварително !!

Това са ти вариантите за рестор на такъв телефон

http://bgiphone.com/topic/8361-jailbreak-%d1%87%d1%80%d0%b5%d0%b7-redsn0w-096b6-%d0%be%d1%82-40-%d0%b4%d0%be-421/page__view__findpost__p__81420

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Iphone-т ми се update-ва и в момента е с fm 4.2.1, baseband 3.10.01 и не мога нито да го jailbreak-на, нито downgrade. Някой може ли да ми помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, купих телефона с 4.2.1 / 6.15.00 / 5.9.. Понеже се мъчеше четох и си сложих 3.1.3(правих си го със сноубрийз 1.4) .. Активирах го,но немога да го ънлокна с ултрасн0л-а.

Проблема идва от това че Cydia като е отворя ми дава разни грешки, аддвам си repo666.utrasn0l.com , после стои на Loading Data..

Пробвах да кача с ифънбокса улстрасноул 1.2 с мобилесубстрейт 0.9.3228-1 в папка var/root/Media/Cydia/AutoInstall

После изк./вкл. и нищо...

Wi-Fi си работи имам нет на телефона..

Явно бъркам , помагайте...

Мерси !

Редактирано от radones
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"разни грешки".....

Нищо чудно, ако верно "аддвам repo666.utrasn0l.com"...

Абе, вие наистина всички сте неграмотни и на български, и на английски!

Май грамотни само в интернет и чат жаргон сте...

Не правиш ли разлика между "ulirasn0w" и "ultrasn0l", бре?

И сигурно и двете едновременно,а не последователно блъскаш в AutoInstall, че ако може да минеш с един ребуут по кратката процедура, а?

А нещо за бейсбанда, като е бил с 4.1.2?

Инструмента Джейл/Ънлок на форума говори ли ти нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм сега предполам от ранния час, sn0w съм писал като го адднах там .

Колкото за бейсбанд-а в предните версии не го знам как е бил ... имам shsh от 4 до 4.2.1 запазени..

Мерси за съвета за разделното им копиране с IFunBox... Стана

Редактирано от radones
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо, явно си от тия, дето не само не осмислят какво четат, ами и егото им не понася да му се каже, че не е върха, щото не си дава зор да мисли...

Какво общо има shsh с бейсбанда?

Прочети предишния ми пост още 2-3 пъти, и ако пак не разбереш какво ти казвам, си неспасяем.

Ако не беше тук толкова пресен, щеше да знаеш, че точно аз на тепсия без лично усилие помощ не давам, и не прислужвам....

ПС. И прочети раздела с правилата. Ако още веднъж коригираш поста си при отговор, пък дори и само да замениш заяждането и недоволството с благодарности, ще получиш определената за това санкция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте имам един 3G с 4.26.0 Baseband как да му кача ултрасноу без wifi. Спено ми е помагайте моля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти Ultrasnow 1.2, но преди това инсталирай Mobile Substrate (другия .deb в архива).

mrctue.png

Другия път потърси в базовите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само забравих да сподела че телефона е с 4.26.08 и с FW 4.2.1 възможно ли е да се отключи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се. Аз го направих с последната версия на PawnageTool по лесно ми се вижда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...